• יו"ר: ד"ר אורי סגול
  • מזכירה: ד"ר פביאנה בנימינוב
  • חברי ועד: ד"ר אמאני בשארה, ד"ר גיל בן יעקב, ד"ר דוד ירדני, ד"ר דורון בולטין, פרופ' מחמוד מחמיד
מינויים

מנהל חדש למערך הגסטרו-כירורגי במרכז הרפואי שערי צדק

פרופ' מחמוד מחאמיד, מומחה ברפואה פנימית, גסטרואנטרולוגיה, מחלות כבד ואנדוסקופיה מתקדמת, מונה לתפקיד

פרופ' מחמוד מחאמיד, מנהל מערך הגסטרו-כירורגי במרכז הרפואי שערי צדק. צילום דוברות ביה"ח

פרופ' מחמוד מחאמיד מונה למנהל המערך הגסטרו-כירורגי במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים. פרופ' מחאמיד הוא מומחה ברפואה פנימית והשלים התמחות-על בגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד ובאנדוסקופיה מתקדמת. טרם מינויו זה ניהל את היחידה האנדוסקופית ואת היחידה ההפטו-בלירית בבית החולים.

התמתחותו העיקרית של פרופ' מחמיד היא באנדוסקופיה מתקדמת ומורכבת, בעיקר ERCP, ובניתוחים אנדוסקופיים להרזיה ESG, כריתת פוליפים מורכבים והוא בעל ניסיון רב בטיפול במחלות כבד ודרכי מרה.

פרופ' מחאמיד ינהל את כלל המערך הגסטרו-כירורגי ואת המכון הגסטרואנטרנולוגי ב"שערי צדק". בנוסף, מחאמיד משמש כמרצה חבר בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית ולזכותו מעל ל-120 פרסומים בספרות הרפואית.

מנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק, פרופ' עופר מרין, מסר: "פרופ' מחאמיד הוא רופא מצוין ומומחה בעל שם עולמי בתחום הגסטרואנטרנולוגיה . המערך הגסטרו כירורגי בשערי צדק הוא מהמובילים בארץ בזכות המומחיות הרבה והצוות המקצועי ובזכות שיטת עבודה רב תחומית הנותנת מענה מקיף והוליסטי לכל מטופלת ומטופל. אנו סומכים על פרופ' מחאמיד שיוביל את המערך בשנים הקרובות וימשיך לבסס אותו כמערך מוביל ומקצועי".

פרופ'  מחאמיד מסר: "אני מודה להנהלת 'שערי צדק' על המינוי וגאה להיות חלק בצוות המערך הגסטרו כירורגי המוביל שלנו. אנו פועלים כל העת לפתח ולשדרג את הטיפול, לגייס מומחים בכירים ולהכניס שיטות וטכנולוגיות חדשניות לטובת המטופלים ולרווחתם".

נושאים קשורים:  פרופ' מחמוד מחאמיד,  גסטרו-כירורגיה,  מינויים,  בית החולים שערי צדק,  חדשות
תגובות