חדשות

"אסף הרופא": נחנך מבנה חדש למכון הגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד לילדים

ד"ר אסנת לבציון קורח, מנהלת המרכז הרפואי: "חנוכת המבנה החדש היא נדבך נוסף לקראת המהפכה הצפויה במרכז הרפואי אסף הרופא-שמיר בשנים הקרובות על רקע גדילת האוכלוסיה באזור"

ד"ר אסנת לבציון קורח, מנהלת המרכז הרפואי אסף הרופא-שמיר, וסגן שר הבריאות יעקב ליצמן בחנוכת המכון

בטקס חגיגי נחנך שלשום (ב') המבנה החדש של מכון הגסטרואנטרולוגיה ומחלות הכבד במרכז הרפואי אסף הרופא (שמיר). את המכון מנהלת פרופ' אפרת ברוידא ובאחרונה הצטרף אליו גם ד"ר אילן יונגסטר, מומחה בתחום המיקרוביום.

בניית המכון התאפשרה הודות לתרומה של משפחת תעשיין הטקסטיל יחזקאל גונצ'רובסקי ז"ל. בטקס השתתף סגן שר הבריאות יעקב ליצמן.

משפחת גונצ'רובסקי קשורה למרכז הרפואי שמיר - אסף הרופא - זה יותר מ-35 שנה. בזכותם הועבר מכון הגסטרו מהצריפים הבריטיים הישנים למיקומו הנוכחי.

עתה, עם פתיחת הקומה השנייה של המכון נפתחה גם המרפאה הרב תחומית למחלות מעי דלקתיות כרוניות אצל ילדים ומרפאה לכשל בשגשוג בליווי דיאטנית צמודה. מעתה, מסרה דוברות בית החולים, יינתן בו מענה מיידי למחלות מעי דלקתיות אצל ילדים ושירות אבחון צליאק.

ליצמן אמר בטקס: "אני רוצה להתמקד ולעזור למרכז הרפואי שמיר להתפתח ולצמוח. לא יכול להיות שבעת הזאת עם התפרצות מחלת החצבת יקצצו לנו בתקנים ובתקציב משרד הבריאות".

ד"ר אסנת לבציון קורח, מנהלת המרכז הרפואי, אמרה: "חנוכת המבנה החדש היא נדבך נוסף לקראת המהפכה הצפויה במרכז הרפואי אסף הרופא-שמיר בשנים הקרובות על רקע גדילת האוכלוסיה באזור והרחבת שטחי בית החולים. המרכז הרפואי נערך לטפל בשנים הקרובות במיליון וחצי אזרחים (לעומת 800 אלף כיום)".

נושאים קשורים:  מכון הגסטרואנטרולוגיה ומחלות הכבד במרכז הרפואי אסף הרופא,  מחלות מעי דלקתיות כרוניות בילדים,  ד"ר אסנת לבציון-קורח,  חדשות
תגובות