• יו"ר: פרופ' חיים שירין
  • מזכיר: ד"ר ליאור כ"ץ
  • גזבר: פרופ' ריפעת ספדי
  • חברי איגוד: ד"ר טובה רייניס, ד"ר מיכל אופנהיים, ד"ר נעים אבו-פרחה וד"ר לב ליכטנשטיין
חדשות

"הלל יפה": ד"ר אורלי אישך-אדיב מונתה למנהלת שירות גסטרואנטרולוגיה בילדים

בין השירותים שיינתנו במסגרת המכון הגסטרואנטרולוגי בבית החולים: אבחון וטיפול בבעיות מערכת העיכול, מחלות כבד ובעיות תזונתיות לילודים, ילדים ומתבגרים

ד"ר אישך-אדיב. צילום: הלל יפה

ד"ר אורלי אישך-אדיב מונתה לתפקיד מנהלת שירות לגסטרואנטרולוגיה בילדים במכון לגסטרואנטרולוגיה ומחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה.

ד"ר אישך-אדיב היא בוגרת לימודי רפואה בטכניון בחיפה, מומחית ברפואת ילדים ובעלת תת התמחות בגסטרואנטרולוגיה ותזונה בילדים, התמחות אותה קיבלה בתכנית משולבת בבית החולים לילדים בבוסטון ובבית החולים הכללי של מסאצ'וסטס, המסונפים לאוניברסיטת הארווארד, ארה"ב.

ד"ר אישך-אדיב שימשה כסגנית מנהל מחלקה במחלקת הילדים של בית החולים לילדים ברמב"ם בחיפה וכרופאה בכירה במכון למחלות דרכי עיכול ותזונה בילדים ובנוער. במסגרת עבודתה היתה שותפה למחקרים רבים בתחום המטבוליזם והתזונה של הילד, כמו גם במחקר פורץ דרך באשר למחלות אובדן חלבון במעיים.

ד"ר אישך-אדיב תנהל את השירות לגסטרואנטרולוגיה ותזונה בילדים במסגרת המכון הגסטרואנטרולוגי ב"הלל יפה". בין השירותים שיינתנו: ייעוץ אבחון וטיפול בבעיות מערכת העיכול מחלות כבד ובעיות תזונתיות, לילודים, ילדים ומתבגרים. שירותים עבור מחלות כגון מחלת הצליאק, מחלות מעי דלקתיות  ביניהן קרון, קוליטיס, כשל שגשוגי ובעיות ספיגה בתינוקות ופעוטות (FTT), כאבי בטן חוזרים, שלשול/ עצירות חריף/ כרוני ובדיקות אנדוסקופיות ואחרות הקשורות למערכת העיכול.

"שאיפתי במסגרת השירות, היא לתת מענה מיטבי וכוללני לילד", מסרה ד"ר אישך-אדיב. "למחלות גסטרואנטרולוגיות בילדים ישנן השלכות פיזיות שעשויות להיות להן השפעה על גדילה, ספיגת מזון או אפילו אינדיקציה למחלה נסתרת אחרת שיש לתת אליה את הדעת. לכן חשוב כי במסגרת השירות יינתן טיפול שיביא בחשבון מרכיבים שונים, ביניהם תזונת הילד, פעילות גופנית ותשומת לב אפילו להיבטים נפשיים. חשוב לי באופן אישי לפתח שירות שיענה על כל אלה בצורה הנכונה ביותר לילד, אך גם למשפחתו".

פרופ' משנה יעל קופלמן, מנהלת המכון הגסטרואנטרולוגי, וד"ר עדי קליין, מנהלת מחלקת הילדים, בירכו על מינויה של ד"ר אישך-אדיב לניהול השירות לגסטרואנטרולוגיה בילדים.

נושאים קשורים:  מינוי,  הלל יפה,  שירות גסטרואנטרולוגיה בילדים,  ד"ר אורלי אישך-אדיב,  חדשות
תגובות
 
אנונימי/ת
30.04.2018, 13:56

בהצלחה!

11.05.2018, 01:04

ברכות לד"ר אורלי אישך על מינויה החדש,הצלחה ועבודה פוריה