• יו"ר: ד"ר אורי סגול
  • מזכירה: ד"ר פביאנה בנימינוב
  • חברי ועד: ד"ר אמאני בשארה, ד"ר גיל בן יעקב, ד"ר דוד ירדני, ד"ר דורון בולטין, פרופ' מחמוד מחמיד
מצגות וכנסים

כנס שנתי משותף 2011 | איגוד הגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד ואיגוד הכירורגים בישראל

30 ליוני 2011 | בנייני האומה ירושלים

26.05.2011, 19:24

המהפכה הטכנולוגית בעולם סביבנו בכלל ובמדע הרפואה בפרט מעלה מספר נושאים הדורשים התייחסות מעמיקה. תחום הגסטרואנטרולוגיה, בניגוד למשל לקרדיולוגיה, באופן מסורתי אמצה את החידושים הטכנולוגיים בצורה איטית יותר. ר' מאמרו של האורח של האיגוד לכינוס פרופ' .Pasricha PJ, מנהל המכון לגסטרואנטרולוגיה באוניברסיטת סטנפורד:

Embracing new technology in thegastroenterology practice PJ. Clin Gastroenterol Hepatol.2010; 8 (10): 848-50.

אימוץ הטכנולוגיות החדשות העמיד אותנו הרופאים המטפלים בחולים בפני דילמות וסוגיות עקרוניות ומקצועיות כמו הצורך לוודא שהשימוש בטכנולוגיות אכן נעשה מתוך ראיה רחבה לקדם את הרפואה ולשפר את הטיפול בחולה ולא אך ורק לשם החדשנות או ממניעים פרופסיונאליים שלא קשורים לטובת החולה.

על כן שמחנו לשתף פעולה עם האיגוד הכירורגי שמקדיש את הכינוס הדו שנתי שלו לנושא "כירורגיה בעידן המהפכה הטכנולוגית". הכנס הכירורגי יתקיים בין 29 ביוני ל-1 ביולי 2011 בבנייניי האומה בירושלים.

במסגרת הכינוס, ביום ה', 30 ליוני 2011, נקיים כנס משותף חד יומי של איגוד הגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד והחוג לטכנולוגיות חדשות שלנו שחלקו הראשון יוקדש לשיתוף הפעולה בין שתי הדיסציפלינות, הכירורגית והגסטרואנטרולוגית, וחלקו השני יוקדש לשאלה האם המהפכה הטכנולוגית אכן משפרת את הגילוי המוקדם של סרטן המעי הגס.

ועד האיגוד יתמוך בהרשמה לכנס בסכום של 270 ש"ח למומחה, שישלם 100 ש"ח בהרשמה  ו- 320 ש"ח למתמחה, שישלם 50 ש"ח בהרשמה. ההנחות הינן לרופאים ומתמחים חברי איגוד בלבד.

נשמח לראות את כולכם ביום העיון.

בברכה,

פרופ' זמיר הלפרן, יו"ר האיגוד
פרופ' חיים שירין, מזכיר האיגוד
פרופ' רמי אלייקים, יו"ר החוג לטכנולגיות מתקדמות

לתוכנית הכנס
לעמוד הכנס בלוח האירועים

נושאים קשורים:  מצגות וכנסים
תגובות